Home 1

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”3508″ img_size=”full”][vc_empty_space height=”5em”][vc_column_text]

Łączą nas relacje.

Potrzeba kochania, bycia kochanym i czucia wolności.

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”5em”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”2em”][/vc_column][/vc_row][vc_row inverse=”” css=”.vc_custom_1629547227342{margin-right: 20px !important;margin-left: 20px !important;}”][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]Cześć!

Jesteśmy Ewa i Mariusz. Brak żywego seksu, codzienność, praca, dzieci. Żyliśmy z dnia na dzień. Kiedyś nasze relacje były nudne i nawet nie wiedzieliśmy, że tak było.

Dzięki kryzysom, nauczyliśmy się jak wzrastać w momencie gdy jesteśmy na siebie nawzajem wkurzeni, jest krucho i odpycha nas od siebie. Dzięki temu, nasza relacja jest teraz żywa, pełna bliskości, intymności i zaufania.

Celem Żywych Związków jest przekazanie najważniejszej edukacji jaką według nas możesz dostać w życiu – umiejętności tworzenia stałych, spełnionych relacji intymnych.

Przychodzą do nas osoby, które chcą pogłębiać miłość do drugiego człowieka lub które są w trudnych sytuacjach związkowych (zdrady, zazdrość, wieloletnie mijanie się w relacji).

Z doświadczenia wiemy, że każdy z nas może odbić się od dna, jeśli tylko mamy chęć aby rozwijać się i wzrastać. W tym Was wspieramy.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”3480″ img_size=”medium”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”3em”][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1474278718724{background-image: url(http://zywezwiazki.pl/wp-content/uploads/2016/09/bg-5.jpg?id=555) !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}”][vc_column][trx_testimonials style=”testimonials-3″ controls=”pagination” slides_space=”30″ interval=”14000″ autoheight=”yes” align=”left” title=”Opinie” description=”Oczami innych osób” cat=”79″ orderby=”comments” order=”asc” ids=”306,3297,305″ top=”huge” bottom=”tiny” id=”opinie”][/trx_testimonials][vc_empty_space height=”1em”][trx_testimonials style=”testimonials-3″ controls=”pagination” slides_space=”30″ interval=”14000″ align=”right” cat=”79″ orderby=”comments” ids=”3296,307″ top=”small” bottom=”huge” id=”opinie”][/trx_testimonials][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][trx_title type=”2″ align=”center” id=”kontakt” top=”huge” bottom=”medium”]KONTAKT[/trx_title][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][contact-form-7 id=”1900″][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text][/vc_column_text][vc_empty_space height=”50px”][/vc_column][/vc_row]