Zmiana w życiu a lęk – interaktywny webinar

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

ZMIANA W ŻYCIU A LĘK – INTERAKTYWNY WEBINAR

[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”3407″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

Środa, 10 Lutego o 20:00 (link do spotkania poniżej)

Jeszcze dwa lata gdy nadchodził poniedziałek otwierałam oczy i towarzyszyła mi myśl: „co mam dziś do zrobienia” i to uczucie rozedrgania „że tyle tego” i stres. I szybko, szybko, z łóżka, ogarnąć dzieci i do roboty.

Dziś otwieram oczy, wyglądam za okno. Zachwycam się śnieżną bielą. Uśmiecham na myśl: „dzień dobry życie”. Witam niespiesznie moje ciało, zauważam oddech. I wciąż leżąc wyczuwam do czego mam dziś energię, co mnie woła. I…idę za tym.

Wstaję. Włączam muzykę. Tańczę. Czuję w sobie „budzenie się z zimowego snu”. Czuję pragnienie słońca i gorącego piasku pod bosymi stopami. Niczym nie skrępowanego radowania się.

Przeglądamy oferty last minute. Emiraty Arabskie, Dominikana…czemu by nie. Nieważne czy polecimy dziś czy za tydzień (przed nami warsztaty dla par), liczy się to poczucie: „Tak. Mogę”.

Tak. Mam czas.
Tak. Stać mnie.
Tak. Jestem wolna.

Jak doszłam w życiu do tego momentu? Momentu, w ktorym mogę robić to, czego pragnę i Wszechświat tworzy mi do tego wszelkie sposobności.

Zapraszam na bezpłatny webinar, w środę o 20.00. Połączony z praktyką tworzenia rzeczywistości, w jakiej chcesz żyć (m.in. praca na przekonaniach, praca z lękiem).

„I love my family. I love my life”.


DANE DO SPOTKANIA

Hasło do spotkania: zywezycie
Link do spotkania:
https://zoom.us/j/95735341506?pwd=OW9teWVjZ2hVL0hMNFZteUU2bnM5UT09

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]