URATUJ SWÓJ ZWIĄZEK PRZED ROZPADEM.
Dajemy Ci Ci 30-dniową gwarancję.

Zaplanuj bezpłatną 30 minutową konsultację,
aby sprawdzić, czy kwalifikujesz się do programu.

Wypełnij krótki test i zaplanuj bezpłatną rozmowę.

POZNAJ KILKA Z OPINII

Urzekła mnie ich autentyczność. Dają możliwość doświadczenia w szczerości, autentyczności, w prawdzie, na własną odpowiedzialność.

Zaskoczyła mnie intensywność programu, to, jak sama dla siebie byłam w stanie na nowo odkryć swoją kobiecość, nową perspektywę patrzenia na relację i na mężczyzn.

Magdalena D.Program otworzył mnie na zupełnie nowy etap w życiu i związku. Nie sądziłam, że to co się stało mogło być możliwe.

Z sytuacji beznadziejnej, wróciliśmy do siebie i zrozumieliśmy tak wiele pięknej, ale i trudnej prawdy o nas samych. Mam poczucie, że połączy to już nas na wieki! To co zrobiliście, jest bezcenne!


Gabriela M.


Sam program był poprowadzony w absolutnie mistrzowski sposób. Obydwoje Ewa i Mariusz dali z siebie dużo więcej, niż to, co zostało zaplanowane, świetnie trzymali przestrzeń dając poczucie bezpieczeństwa i dopełniając się nawzajem. Ugruntowałam się również w przekonaniu, że jakiekolwiek wyzwanie pojawiłoby się w naszej relacji mamy doświadczenie i narzędzia, aby sobie z nim poradzić.  Bardzo polecam i z pełnym przekonaniem, z serca mogę powiedzieć, że dla poszukujących wznoszącej energii w relacji Ewa i Mariusz to wspaniali przewodnicy.

Magdalena M.Gdybym miał taką wiedzę kilka lat wcześniej, pewnie mój związek jeszcze by trwał w pięknym rozkwicie. Robicie programy, które poruszają serce, ciało, wytrącają umysł z myślenia. Istnieje niesamowita harmonia w Waszej parze gdy prowadzicie wydarzenia. Robicie to wspaniale.

Michał B.


Autentyczność. Ewa i Mariusz reagowali na bieżące wydarzenia, na wynik rozwojowej sytuacji, która była nie do przewidzenia. Jeszcze się nie spotkałem z czymś takim. Na taką skalę. To jest wielka wartość, jaką Ewa i Mariusz zrobili.

Włodzimierz D.


Nauczyłam się dzięki Wam, że miłość i relacja to praca nad sobą przede wszystkim nad sobą. Praca nad swoimi przekonaniami, widzeniem partnera takim jakim jest, a nie takim jakiego chcę widzieć. Nad słyszeniem, a nie tylko słuchaniem. Podzieliliście się pięknymi narzędziami do pracy, które używam do dziś. To jest ok mieć przerwę, zaszyć się w środeczku i poprzerabiać swoje treści, żeby móc potem wrócić ze świeżym wiatrem w żaglach. Albo i nie, albo wybrać inną drogę. Dziękuję Wam za wszystko! 💚


Ewa N.


Sprawdzić, czy kwalifikujesz się do programu.

Wypełnij krótki test i zaplanuj bezpłatną rozmowę.

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close